Dr Hair Produkty

Produkty Dr Hair byly vytvořeny jako reakce na potřeby lidí, kteří se potýkají s problémem řídnutí nebo vypadávání vlasů. Použití nanotechnologie umožnilo vyvinout jedinečné řešení.

Dr Hair je vlasová kosmetika která zaručuje okamžitý účinek hustých vlasů. Jsou to naprosto přirozené mikrovlákny které to umožňují, protože se díky elektrostatickému náboji spojují s existujícími vlasy. Použití přípravku Dr Hair je 100% bezpečné, nezpůsobuje alergie nebo vedlejší účinky. Výrobek byl dermatologicky testován.

Dr Hair je zcela bez zápachu. Jeden obal vydrží přibližně 40 dní. Jednou z rysů, díky nimž náš produkt vyniká, je použití poslední generace mikrovláken odolných vůči atmosférickým podmínkám – účinek nebude ovlivněn během deště ani sněhu.

Fyzická aktivita během tréninku ho taky neovlyvňuje. Ačkoli výsledek dosažený aplikací Dr Hair je okamžitý, trvá po celý den. Účinek používání Dr Hair je nerozlišitelný od přirozených vlasů, zaručuje krásný, hustý účes a zvýšené sebevědomí.

Prémiová
kosmetika

Dr Hair je prémiová, inovativní kosmetika pro zahuštění vlasů, která může být používaná každý den. Keratinová vlákna obsažená v přípravku Dr Hair neoslabují a nebarví vlasy, produkt je dermatologicky testován.

Dr Hair je také odolný proti povětrnostním podmínkám, ani silný vítr ani déšť nijak neovlivní váš účes. Fyzická aktivita během tréninku taky neovlivní efekt aplikace.

Navštivte obchod

Příspěvky blogu

Zveme vás na náš blog kde se dozvíte mnoho zajímavých věcí o péči o vlasy, o různých onemocněních která vlasy ovlivňují, a o způsobech jak jim zabránit a léčit je.