Dr Hair Produkty

Nyní mohou být vaše problémy s vypadáváním vašich vlasů vyřešeny během několika vteřin – inovativní produkt DrHair zajištuje objem vlasů a je vhodný, jak pro muže, tak i pro ženy, kterým záleží na vzhledu jejich vlasů. Hrdě Vám představujeme inovativní mikrovláknový produkt pro vypadávání vlasů, který dá Vašim vlasům objem již během několika vteřin! Náš produkt není žádný magický zázrak, který vám zajistí růst vlasů, jedná se ale o použití vědecky dokázaného vzorce, který funguje.

Přípravek DrHair může být použit a kombinován s další kosmetikou napomáhající s růstem vlasů. Tento produkt je dostupný v široké škále barev- můžete si tak snadno vybrat barvu, která je nejvíce podobná vašim stávajícím vlasům. Přípravek aplikujte na místa na místa s nižším výskytem vlasů, poté opatrně rozprostřete všude kolem tohoto místa a zakončete aplikování pomocí hřebenu. Pro zvětšení efektu, použijte váš lak na vlasy. Vytvořte znovu dojem honosných vlasů s naší novou profesionální mikrovláknovou nabídkou od DrHair!

Bohatý výběr barev

Black Dark Brown Ash Brown Brown Medium Brown Light Brown Dark Blonde Medium Blonde Ash Blonde Light Blonde Blonde Light Grey Grey